zondag 22 juni wereldkoor en Wereldmuziekorkest in de waterlelie

15-06-2025

Op zondag 22 juni is de achtste middag van het seizoen 2025 in de traditionele reeks zondagmiddagconcerten in muziektent De Waterlelie. Wereldkoor en Wereldmuziekorkest zullen dan optreden. Aanvang 13.30.

Op onze Homepage en op de pagina Activiteiten op deze site kunt u meer informatie en het programma voor 2025 vinden.

Wereldkoor

Het Wereldkoor Leiden zingt o.l.v. dirigente Helga Kruse repertoire dat zich kenmerkt door variatie, veelkleurigheid en meerstemmigheid. Het koor zingt liederen afkomstig uit de hele wereld: een mix van meer traditionele liederen, volksmuziek en modernere populaire songs.

Wereldmuziekorkest

Het Wereldmuziekorkest Leiden-Noord is een uniek orkest waarin allerlei verschillende instrumenten een rol kunnen spelen. Op vrijdagmiddag 16:30 uur wordt er gerepeteerd. Er wordt volksmuziek uit alle windstreken gespeeld en is voor gevorderde muzikanten op blokfluit, dwarsfluit, viool, cello, klarinet, accordeon, gitaar, slagwerk.